بسم الله الرحمن الرحیم
 
قوانین عضویت در پایگاه کشور مجازی ایران
       به کشورمجازی ایران خوش آمدید،با شما بودن باعث مباهات ما بوده وامیدمان این است که بتوانیم محیطی متناسب با شان شما را آماده و در اختیارتان قرار دهیم و باعث افتخار شما باشیم. به جهت برخورداری از محیطی امن وایمن بهتر آن دیدیم تا با وضع قوانینی مناسب با فرهنگ ایرانی و اسلامی آرامش خاطر را برای شما فراهم ساخته و محیطی مطمئن را به شما دوست عزیز هدیه دهیم.

قوانین :
 1. شما ضمانت می کنید که کلیه اطلاعات ارائه شده توسط شما صحیح و جدید است و نیز اعلام می کنید که شما برای پذیرش این قرارداد و شرایط و اجرای آنها صلاحیت ، اهلیت ، قدرت و اختیار کامل دارید.
 2. شما متعهد می شوید که از خدمات و محصولات کشورمجازی ایران صرفا درچارچوب ضوابط و مقررات و آیین نامه های کشورمجازی ایران و همچنین قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران استفاده کنید.
 3. استفاده تجاری یا سازمانی یا دولتی یا استفاده شخصیت های حقوقی از خدمات و محصولات کشورمجازی ایران مستلزم پرداخت هزینه است. شرایط خاص و میزان هزینه برای هریک از موارد توسط کشورمجازی ایران تعیین می شود و در هر زمان قابل تغییر است.
 4. شما متعهد می شوید که از نام ، نشان ، آدرس و هر نوع مشخصه دیگری که مربوط به اشخاص مشهور، شرکت ها، موسسات و علامت های ثبت شده تجاری هستند بدون اجازه رسمی آنها استفاده نکنید. در چنین مواردی ممکن است کشورمجازی ایران مدارک احراز هویت یا مجوز رسمی را از شما مطالبه کند. ودر صورت ارائه ننمودن مدارک قانونی شما را از دسترسی به امکانات کشورمجازی ایران بازدارد.
 5. ممکن است علاوه بر شرایط کلی و عمومی خدمات و محصولات کشورمجازی ایران ، هریک از محصولات یا خدمات کشورمجازی ایران شرایط و ضوابط خاص خود را نیز دارا باشند که در این صورت شما باید آن ها را هم بپذیرید و در صورت وجود تضاد میان شرایط عمومی و شرایط خاص هر محصول یا خدمت، اولویت با شرایط خاص خواهد بود.
 6. اگر مواردی را مشاهده کردید که فکر می کنید مخالف شرایط و توافق نامه های کشورمجازی ایران یا قوانین لازم الاجرا است، به ما گزارش دهید. کشورمجازی ایران سعی خواهد کرد گزارشات رسیده را بررسی کرده و برخورد مناسب با متخلفان را انجام دهد. اقدامات کشورمجازی ایران در قبال متخلفین ممکن است شامل این موارد باشد :       الف : محدود کردن دسترسی عمومی به صفحات و محتوای کاربر تا زمان باقی ماندن موارد تخلف به نحوی که فقط نویسنده یا منتشر کننده اصلی دسترسی داشته باشد.        ب : غیر فعال کردن دسترسی های کاربر متخلف.        ج : حذف موارد نامناسب و حذف کاربر متخلف.
 7. در تمامی خدمات و محصولات کشورمجازی ایران ، شما خود مسئول تمام فعالیت هایی هستید که تحت نام کاربری شما انجام می شود و همچنین مسئول حفظ امنیت کلمه عبور خود هستید.
 8. کشورمجازی ایران هیچ مسئولیتی نسبت به محتوای انتشار یافته از سوی کاربران و یا سایر اقدامات آنان در قبال هیچ کس نخواهد داشت. شما موافقت می کنید که مسئولیت کامل هرگونه استفاده از محصولات و خدمات کشورمجازی ایران و هرنوع محتوای انتشار یافته یا اقدام دیگری که با استفاده از محصولات و خدماتی که از کشورمجازی ایران در اختیار دارید صورت گرفته باشد به عهده شما است.
 9. کشورمجازی ایران ممکن است در هر زمان شرایط خدمات و سیاست های خود را اصلاح کرده یا تغییر دهد و شما متعهد می شوید که از تمامی این تغییرات تبعیت کنید. استفاده از هریک از محصولات و خدمات کشورمجازی ایران به این معنی است که شما تمام شرایط کشورمجازی ایران را پذیرفته اید. اگرچه ممکن است ما تغییرات مهمی را که در شرایط استفاده از محصولات و خدمات کشورمجازی ایران ایجاد می شود به شما اطلاع دهیم، اما این وظیفه خود شماست که با مراجعه به شرایط و قوانین، آخرین تغییرات را مطالعه نمایید.
 10. شما موافقت می کنید که خدمات و محصولات کشورمجازی ایران همانطور که هست و همانطور که موجود است به شما ارائه شود. اگرچه هدف کشورمجازی ایران ارائه بهترین سطح از خدمات و کارایی و امنیت است و برای تحقق این اهداف تلاش فراوانی می کند، اما کشورمجازی ایران به هیچ وجه در قبال قابلیت دسترسی، کیفیت خدمات و محصولات و ایمنی آن ها تضمینی نمی دهد و مسئولیتی نخواهد داشت. کشورمجازی ایران همچنین این حق را برای خود محفوظ می دارد که با اطلاع قبلی یا بدون اطلاع قبلی، در هر زمان و بدون هیچ گونه مسئولیتی در قبال خدمات گیرندگان یا کاربران، محصولات و خدمات خود را اصلاح، محدود، مقید، تعلیق یا قطع نماید. کشورمجازی ایران این حق را برای خود محفوظ نگه می دارد که در هر زمان بنا به صلاحدید خود بدون اطلاع قبلی از ارائه خدمات و محصولات خود و یا ادامه ارائه آنها به اشخاص حقیقی و حقوقی امتناع ورزد و در صورت تحقق این امر مسئولیتی نخواهد داشت.
 11. تجهیزات و نیروی انسانی کشورمجازی ایران در مناطق متعددی قرار دارند. تصمیم اینکه اطلاعات و داده های هریک از خدمات و محصولات کشورمجازی ایران در کجا ذخیره و پردازش شوند با کشورمجازی ایران خواهد بود و شما موافقت می کنید که اطلاعات شما بنا به صلاحدید کشورمجازی ایران در هر منطقه ای قرار بگیرد. البته بدیهی است کشورمجازی ایران همواره تدابیر لازم برای حفظ امنیت اطلاعات خود و کاربران خود را مد نظر قرار خواهد داد.
 12. شما متعهد می شوید که شرایط تعیین شده از سوی کاربران کشورمجازی ایران برای استفاده و بهره برداری از محتوای تولید شده توسط آنان را کاملا رعایت کنید.
 13. شما موافقت می کنید که کشورمجازی ایران حق استفاده مطلق از آن دسته از داده ها و محتویات عرضه شده از طریق خدمات و محصولات کشورمجازی ایران را که توسط کاربران در دسترس عموم قرار گرفته است را دارد. منافع و مالکیت فکری و معنوی و حق بهره برداری از داده ها و محتویاتی که شما تولید کرده اید و برای انتشار یا استفاده از آن محدودیت قایل شده اید برای شما محفوظ خواهد بود. برای کمک به حفظ حقوق شما، با کاربران متخلفی که حقوق شما را نقض کنند طبق روال های کاری کشورمجازی ایران ممکن است برخورد صورت گیرد و اگر متخلف از کاربران کشورمجازی ایران نباشد، ممکن است واحد حقوقی کشورمجازی ایران شما را در پیگیری های حقوقی لازم کمک کنند.
 14. شما متعهد می شوید که تنها خود شما از محصولات و خدماتی که از کشورمجازی ایران در اختیار شما قرار می گیرد استفاده کنید و حق فروش، کپی، تکثیر آنها را ندارید.
 15. شما موافقت می کنید که تمامی شرایط و قواعد میان کشورمجازی ایران و شما، تابع حقوق و قوانین جمهوری اسلامی ایران است و طبق همان قوانین تفسیر می شوند و به قوانین محلی یا کشور محل اقامت شما که متناقض با آن باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد. هرگونه ادعا، اقدام حقوقی، دعوی قضایی مربوط به کشورمجازی ایران یا مدیران و کارکنان کشورمجازی ایران و یا مربوط به خدمات و محصولات کشورمجازی ایران فقط در دادگاههای ایران قابل پیگیری خواهد بود و شما صرفا صلاحیت قانونی دادگاه های ایران را قبول می کنید.
 16. شما متعهد می شوید که مستقیم یا غیر مستقیم هیچ اقدامی که به منافع مادی و معنوی کشورمجازی ایران لطمه وارد نماید مرتکب نشوید و همچنین هیچ اقدامی که باعث گمراهی کاربران کشورمجازی ایران یا مخاطبان شما شود انجام ندهید.
 17. کشورمجازی ایران هیچ گاه اطلاعات خصوصی و مشخصات تماس کاربران خود را در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد مگر این که به حکم قانون یا مرجع صالح قضایی ملزم به این کار شود. در چنین شرایطی وکلای کشورمجازی ایران ممکن است برای دفاع از حقوق کاربرانی که تشخیص داده شود بر خلاف توافق نامه عمل نکرده اند، وارد عمل شوند و به دفاع از حقوق کاربران خود بپردازند.
 18. شما با ثبت مرکز اعلام می کنید که یا مسئول آن مرکز هستید و یا در آن مرکز مسئولیتی دارید و در صورتی که مشخص شود در مرکزی که توسط شما ثبت شده است  هیچ مسئولیتی ندارید کشورمجازی ایران حق دارد آن مرکز را حذف و یا به مسئولین آن مرکز واگذار نماید 
 19. اگرچه حق نظارت بر حسن اجرای این توافقنامه و سایر شرایط و سیاست های کشورمجازی ایران برای کشورمجازی ایران محفوظ است اما کشورمجازی ایران به هیچ وجه در قبال دستگاه های دولتی و یا قضایی داخلی، خارجی یا بین المللی تعهدی برای نظارت بر نحوه استفاده از محصولات و خدمات خود و یا یافتن موارد نقض توافقات و شرایط و یا تطبیق رفتار کاربران با قوانین را ندارد.
موفق و سربلند باشید.